تاریخ  12/12/1386

زبان فارسی وب سایت شرکت فعال گردید و همچنین نمونه های اجرا شده به روز رسانی شد .
بزودی گواهینامه و مجوزهای جدیدی را شرکت نگاه توس کسب خواهد کرد.

تاریخ  12/12/1376

بزودی نمونه
Sample پروتزهای آماده با تنوع بسیار زیاد جهت پزشکان و کلینیک های محترم ارسال خواهد شد.

تاریخ  12/12/1376

جهت دریافت
Sample با ما تماس بگیرید.

   

خدمات ما
ساخت پروتز در این مرکز به دو روش صورت می گیرد.
1 - پروتزهای آماده عمومی ((
Ready made))
2 - پروتزهای اختصاصی  ((
Custom Made))

نمونه فیتینگ  :

ما به روش منحصربه فردی برای ساخت پروتز ها چشمی دست یافته ایم در این روش کلیه مشکلات ساخت پروتز را حل کرده و برای اولین بار در ایران توانسته ایم پروتز  آماده با تنوع زیاد تولید و به بازار عرضه کنیم ، مراکزی مانند کلینیک های تخصصی چشم پزشکی ، اپتومتریست ها عینک سازان و مراکز فروش تجهیزات پزشکی .

پروتزهای اختصاصی (( چشم مصنوعی اختصاصی ))  Custom Made ساخت پروتزهای اختصاصی همچنانکه از نامش پیداست .
با الگوبرداری از حدقه چشم با به عبارتی با قالب گیری از حدقه چشم ساخته میشود و برای کسانی میسر است که مستقیما به این مرکز مراجعه می کنند. حدودا هشت  هفته بعدار جراحی احساس می شود که حدقه در حال فراهم آوردن حداگثر میزان مطابق و تماس  حداکثر میزان تطابق و تماس جهت انجام دقیق فیتینگ می باشد.

 ملاقات اول : زمان تقریبی 30 دقیقه
1 - ابتدا ارزیابی بیرونی پلکها از لحاظ علائم افتادگی پلک  بالا و پائبن و توانایی بستن پلکها صورت می گیرد.
 2 - ارزیابی درونی شکاف حدقه و  حرکت ماهیچه ها مورد بررسی قرار می گیرد.
 3 - فرآیند توسط قطعه انتخابی آکریلیکی که قبلا آماده شده در داخل چشم قرار می گیرد تا حجم چشم مورد ارزیابی قرارگیرد.
 4 - حال با استفاده از مواد مخصوص قالب گیری ، از شکاف حدقه قالب گیری می شود ( وقتی که محلول حدقه را پر می کند احساس خنکی دست می دهد ) بعد از قالب گیری از حدقه الگویی از جنس آکریل سفید ساخته میشود تا فرآیند فیتینگ آماده شود.

ملاقات 2 زمان تقریبی 30 دقیقه
مرحله فیتینگ  : همچنانکه فرآیند فیتینگ پیش می رود .. الگو آنقدر تغییر شکل می بابد تا شکاف پلک برای رسیدن به  اندازه چشم طبیعی شکل گیرد. سپس این الگو در داخل چشم بیمار قرار می گیرد و محل عنبیه ( ایریس ) در حالتی که بیمار به نقطه  مشخصی نگاه می کند علامت گذاری می شود. سپس قطر عنبیه علامت گذاری شده با قطر عنبیه چشم سالم هماهنگ می شود ،حال از تمام جزئیات چشم الگوبرداری می شود از رنگ زمینه ، مقدار مویرگ چشم ، رنگ عنبیه ، بافت عنبیه و ... برای اینکه تصویری از الگو داشته باشیم - یک یا چند عکس دیجیتالی از چشم سالم بیمار تهیه میشود تا در غیاب ایشان الگویی پیش رو داشته باشیم .

ملاقات 3زمان تقریبی حداکثر 30  دقیقه
حال با داشتن حجم چشم مصنوعی  و رنگ عنبیه و مقدار عروق بیمار و بخش سفیدی چشم و با ساختن قالب خاص ، پروتز چشم بیمار ظرف 12 الی 24 ساعت ساخته میشود و در صورتی که افتادگی و آسیب دیدگی در پلک نباشد چشم بیمار آنقدر طبیعی نشان میدهد که کسی تشخیص نمی دهد که شخص دارای چشم مصنوعی است ، در ملاقات داده شده و پروتز بیمار نصب می شود و توصیه های لازم برای نگهداری و طرز استفاده از چشم مصنوعی به بیمار گفته میشود.


درباره ماخدمات ماگواهینامه هامحصولاتتماس با ما

2008 Copyright by Negahtoos
Powerd by:     AraOne Studio

Contact e-mail
info@negahtoos.com